Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

RĘKI DZIEŁA FEST POD CHMURKĄ

Opublikowano w 23 lipca 2014 przez admin

Ręki Dzieła Fest czyli impreza wrocławskich artystów rękodzieła przenosi się latem na wrocławski Rynek! Kolorowe stoiska wypełnione unikatowymi wyrobami pojawią się w Przejściu Żelaźniczym.

Ostatnie weekendy miesiąca (piątek, sobota, niedziela) wzdłuż całego Przejścia Żelaźniczego, znajdującego się w samym sercu Rynku, ustawią się wrocławscy artyści tworzący niepowtarzalne dzieła. Biżuteria, zabawki, ubrania, torby, dekoracje, ceramika, malarstwo oraz wiele niespotykanych w sklepach drobiazgów będzie można znaleźć na kolorowych stoiskach artystów.

Ręki Dzieła Fest to impreza, którą Fundacja Paliwo Artystyczne regularnie organizuje we współpracy z kinem Nowe Horyzonty. Pełna wersja, czyli prezentacja artystów, warsztaty oraz event artystyczny (wystawa, pokaz), odbywa się wiosną i zimą. Kiermasz w Przejściu Żelaźniczym to letnia wersja imprezy nazwana „Pod Chmurką”, czyli prezentacja większej ilości artystów, tych których można było już zobaczyć w kinie Nowe Horyzonty, jak i tych którzy się dopiero tam pojawią. Założeniem jest spotykanie się w każdy ostatni weekend miesiąca, począwszy od czerwca a kończąc na wrześniu.

 Powrót do Aktualności →