Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Rekrutacja seniorów do projektu KEY

Opublikowano w 10 lutego 2015 przez admin

Projekt KEY jest realizowany w ramach programu Erasmus plus, a jego celem jest podnoszenie kompetencji i umiejętności seniorów. KEY jest projektem międzynarodowym – oprócz Fundacji Pro Scientia Publica z Wrocławia, udział biorą także: Uniwersytet z Wenecji oraz organizacja KAIROS z Londynu.

Co proponujemy? Możliwość bezpłatnego udziału w kursach języka angielskiego  i warsztatach interpersonalnych i komputerowych.

Co zyskuje senior? Rozwój swoich umiejętności w małych grupach prowadzonych przez profesjonalnych edukatorów dorosłych. Udział w  międzynarodowym projekcie. Uczestnictwo w drogich kursach i warsztatach za darmo.

Dla kogo? Dla ambitnych, zmotywowanych seniorów, którzy już odznaczają się na tle innych znajomością obsługi komputera (poruszanie się w internecie) oraz znajomością języka angielskiego (komunikowanie się w sytuacjach codziennych). Ilość miejsc jest ograniczona (12 miejsc), w związku z czym tylko najlepsze osoby będą mogły wziąć udział w projekcie.

Zajęcia odbywać się będą w trzech blokach po 3 miesiące:

Warsztaty interpersonalne: marze-maj 2015

Kurs języka angielskiego: wrzesień-grudzień 2015

Warsztaty komputerowe:  styczeń-marzec 2016

Rekrutacja odbędzie się 18.02.2015 na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim, ul. Dawida 1, sala 26 o godzinie 10:00.

Kontakt: aleksandra.marcinkiewicz@uni.wroc.plPowrót do Aktualności →