Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Reprezentujesz NGO? Zobacz nowe formy wsparcia!

Opublikowano w 14 października 2020 przez admin

Swoją działalność rozpoczęła Fundacja Pro NGO, która wraz z ambasadorem Jaśkiem Melą wspiera organizacje pozarządowe oraz ich rozwój. Głównym celem Fundacji jest profesjonalizacja działań NGO, mająca na celu ułatwić ich współpracę z firmami oraz instytucjami rządowymi.

Mottem przyświecającym Fundacji jest „Uczymy NGO mówić językiem biznesu”, gdyż właściwe zrozumienie sektora biznesowego i jego potrzeb jest kluczowym aspektem do podjęcia współpracy, pozyskania funduszy i nowych partnerów. Realizując działania pomocowe dla NGO Fundacja oferuje Państwu szereg bezpłatnych projektów, które pozwolą zwiększyć wartość organizacji oraz otworzyć się na nowe możliwości współpracy.

Fundacja prowadzi szereg działań na rzecz NGO, organizują darmowe szkolenia, webinaria, warsztaty oraz indywidualne konsultacje telefoniczne. Ponadto Fundacja jest również w trakcie przygotowań bezpłatnego Kongresu dla NGO https://pro-ngo.pl/kongres-pro-ngo/), podczas którego eksperci ze środowiska biznesowego, przedstawiciele urzędów oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych, podzielą się wiedzą i doświadczeniem w temacie skutecznych i efektywnych działań.

Celem działań Fundacji Pro NGO jest wsparcie organizacji pozarządowych. Działacze Fundacji zapraszają do obserwowania i korzystania z dostarczanych możliwości rozwoju Państwa organizacji m.in. poprzez fanpage, aby być na bieżąco z projektami Fundacji oraz otrzymywać informacje, newsy i wpisy dotyczące możliwości współpracy.

W celu pozyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Fundacją Pro NGO:
E-mail: biuro@pro-ngo.pl

List do NGOPowrót do Aktualności →