Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Różanka, Krzyki, a może Pilczyce? Wskaż Sportowe Osiedle Wrocławia i wygraj piknik dla swojego podwórka!

Opublikowano w 8 września 2015 przez admin

Tydzień Ruchu zbliża się wielkimi krokami! Od 20 września wrocławskie osiedla, parki, szkoły oraz kluby sportowe będą w ciągłym ruchu. Organizator wydarzenia, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, już teraz zaprasza do sportowej rywalizacji w konkursie „Sportowe Osiedla”.

Wrocławskie osiedla stają w szranki i liczą na głosy swoich mieszkańców. Trzy najpopularniejsze  zamienią się w areny rodzinnych pikników sportowych odbywających się w dniach 21-25 września br. W trakcie imprez będzie można uczestniczyć w zajęciach fitness prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, skorzystać z porad profesjonalnych trenerów, poznać nowe dyscypliny sportu, a także zrelaksować się, grając w badmintona. W programie pikniku znajdą się rozrywki dla dużych i małych, a po aktywnej zabawie – wypoczynek na leżakach.

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego ma nadzieję, że „Sportowe Osiedla” będą nie tylko okazją do aktywnego spędzania czasu, ale również integracji społeczności lokalnej! Każdy wrocławianin ma szansę pokazać, że wspiera swoje osiedle.

Głosowanie na Sportowe Osiedla rozgrywa się na stronie wroclaw.pl.

http://www.wroclaw.pl/wygraj-piknik-dla-swojego-podworka-konkurs

Ruch dla każdego! Pod tym hasłem już po raz siódmy poruszymy Wrocław w ramach ogólnoeuropejskiej kampanii Move Week 2015. Wrocławianie będą ćwiczyć w szkołach, klubach i centrach fitness, a także w plenerze. Zmotywowani do działania? Tydzień Ruchu już od 20 do 27 września we Wrocławiu. Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na tydzienruchu.wroclaw.pl.Powrót do Aktualności →