Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Ruch Miasta – Forum Zrównoważonej Mobilności.

Opublikowano w 21 czerwca 2018 przez admin

Szybszy transport? Bezpieczna podróż? Czystsze środowisko? Przyjazna przestrzeń miejska? Dla kogo jest centrum? Co lepsze – posiadanie czy wypożyczanie? Jak kształtować ulice, by służyły wszystkim? Czego jest w nich za dużo, a czego za mało? Jeżeli interesuje Cię któreś z tych lub podobnych zagadnień przyjdź na Forum Zrównoważonej Mobilności i wyraź swoją opinię! Dzięki temu możesz mieć realny wpływ na Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Wrocławia

W ramach przygotowań Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Wrocławia w sobotę 30 czerwca 2018 w godz. 11:00–14:00 przy Bulwarze im. Xawerego Dunikowskiego odbędzie się Forum Zrównoważonej Mobilności, podczas którego będzie można przedstawić swoją opinię dotyczącą transportu miejskiego.

W programie Forum: gra symulująca rozwój miasta, podczas której będzie można zdecydować, jakie projekty należy realizować i w jakiej kolejności; plansze do wyrażania własnej opinii; punkt informacyjny, w którym będzie można zadać pytania o zagadnienia związane z planami transportowymi miasta.

Szczegóły na stronie internetowej. Powrót do Aktualności →