Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Ruszają zapisy na kolejną edycję projektu dla dzieci z rodzin wielodzietnych

Opublikowano w 20 stycznia 2015 przez admin

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza dzieci i młodzież na kolejną edycję teatralnego projektu dla rodzin wielodzietnych.

Na warsztaty zapraszamy uczestników wieku 6-18 lat z rodzin wielodzietnych (co najmniej 3 dzieci w rodzinie), w których dochód miesięczny brutto na jednego członka rodziny nie przekracza 1500 zł.

Spotkania odbywać się będą we wtorki od 17 lutego 2015. 2 grupy szkolna (dzieci w wieku 6-12 lat) spotykać się będą o godzinie 18:25, a grupa gimnazjalno-licealne (młodzież w wieku 13-18 lat) o godzinie 17:00. Warsztaty będą się odbywać w siedzibie WCTD przy ul. Kuźniczej 29a.

W trakcie cotygodniowych spotkań grupy przygotują 3 spektakle, które zostaną pokazane na naszej scenie w trakcie uroczystego finału w czerwcu.

Zapisy odbywają się poprzez stronę www.wctd.wroclaw.pl.

Do udziału w projekcie niepotrzebne jest doświadczenie teatralne czy sceniczne, za to niezbędna jest chęć do wspólnej zabawy i pracy oraz zaangażowanie we podjęte przedsięwzięcia od pierwszego spotkania, aż po finał. Dzięki warsztatom uczestnicy będą mieli okazję odkryć nową pasję, znaleźć sposób na wyrażenie siebie, przełamanie tremy i strachu przed występami, odnaleźć nowe przyjaźnie i nauczyć się twórczo spędzać wolny czas.

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Wrocław, www.wroclaw.pl
Więcej informacji o poprzednich edycjach projektu znajdą Państwo na naszej stronie: www.wctd.wroclaw.pl  tam również znajdą Państwo galerię zdjęć z warsztatów

więcej informacji:
tel. 71 341 80 02
e-mail: wctd@wctd.wroclaw.plPowrót do Aktualności →