Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Scena otwarta dla młodych artystów

Opublikowano w 25 czerwca 2015 przez admin

Już w najbliższy piątek, wraz z początkiem wakacji, na Wyspie Słodowej rusza Otwarta Scena. Dla młodych artystów to miejsce, z którego mogą zaprezentować swoją twórczość. Dla publiczności – możliwość wysłuchania bezpłatnych koncertów.

Otwarta Scena będzie działać do końca wakacji, planowany jest także jesienny koncert finałowy z udziałem najlepszych kapel.

Organizatorzy zapraszają w każdy wakacyjny piątek i sobotę od godz. 19:00 na Wyspę Słodową.  Kalendarz występów jest już niemal zapełniony – nie zabraknie kapel rockowych, metalowych, zespołów grających hip-hop, czy łagodniejsze dźwięki. Wśród wykonawców będą także soliści śpiewający i stepujący. W bogatym repertuarze każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Koncerty odbywające się w ramach Otwartej Sceny są bezpłatne. A po koncertach warto pozostać na Wyspie Słodowej na seansach Kina Plenerowego.

Występy zapowiadane będą:  na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1404922859832182/ oraz na stronie www: http://wyspa.wroclaw.pl/projekt/otwarta-scenaPowrót do Aktualności →