Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Seminarium „Ekonomia Społeczna W Urzeczywistnianiu Europejskiego Filara Praw Socjalnych I Współtworzeniu Przyszłości Europy”.

Opublikowano w 15 września 2021 przez admin

W najbliższy piątek, 17 września 2021 roku odbędzie się: Seminarium „Ekonomia społeczna w urzeczywistnianiu europejskiego filara praw socjalnych i współtworzeniu przyszłości Europy”.

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych wraz ze Wspólnotą Robocza Związków Organizacji Socjalnych zapraszają do Centrum Dialogu Obywatelskiego w Centrum na Przedmieściu (ul. Prądzyńskiego 39a we Wrocławiu). Seminarium ma charakter otwarty i jest bezpłatne dla wszystkich chętnych. Jeśli nie możecie Państwo dołączyć osobiście w piątek, to zapraszamy na transmisję online wydarzenia od 9.30 na profilu FB Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych.

Centrum Dialogu Obywatelskiego jest prowadzone przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych w ramach zadania publicznego „Centrum na Przedmieściu – pilotaż” i współfinansowane ze środków budżetu Gminy Wrocław.Powrót do Aktualności →