Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Serdecznie zapraszamy na wakacyjne spotkanie wolontariuszy Fundacji NAMI!

Opublikowano w 28 lipca 2017 przez admin

Przyjdź koniecznie, jeżeli:
•    znasz naszą działalność i chcesz do nas dołączyć,
•    znasz naszą działalność, ale jeszcze nie wiesz, że chcesz dołączyć,
•    znasz kogoś, kto jest z nami, i zazdrościsz mu, że dobrze się bawi,
•    chcesz poznać naszą działalność i dobrze się bawić!

Ciężka praca, ciekawe wyzwania, ogromna satysfakcja i towarzystwo świetnych ludzi gwarantowane! Przyjdź i sprawdź, dlaczego warto być z NAMI.
Spotkanie będzie także okazją do omówienia nadchodzącego festynu NAMI Airando, który odbędzie się na początku września. Wspólnie ustalimy zadania i omówimy szczegóły wydarzenia, dlatego liczymy na jak największą frekwencję.

Po spotkaniu zaczniemy kolejną edycję warsztatów dla wolontariuszy, czyli podnoszenia kwalifikacji naszych wolontariuszy przez naukę japońskich tradycji. W programie m. in.: składanie origami czy nauka grania w go i shogi. Warsztaty będą prowadzone w luźnej i przyjaznej atmosferze, więc będą świetną okazją do integracji. Zachęcamy do przyniesienia przekąsek i napojów!

Plan szczegółowy:
13:00 – 14:30 – prezentacja działalności Fundacji dla nowych osób 14:30 – 16:00 – omówienie NAMI Airando 16:00 – 18:00 – warsztaty z integracją 18:00 – do rana – wieczór integracyjny z Sucharem

Słonie i kurczaki pochodzą z gry Dobutsu Shogi, która zostanie wydana w Polsce jako „Złapmy Lwa!” (ilustracje Maiko Fujita)

Termin: Sobota 29.07, godz. 13:00-20:00

Miejsce: Fundacja NAMI, ul. Energetyczna 14, I piętroPowrót do Aktualności →