Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Spotkanie podróżnicze „Himalaje i Nepal”

Opublikowano w 16 lipca 2015 przez admin

Najwyższe góry świata, niezwykła przyroda, ciekawa kultura, bezcenne zabytki Katmandu, otwartość i gościnność mieszkańców. To wszystko czeka na podróżujących po Nepalu.

17 lipca Centrum Edukacji Społecznej zaprasza na spotkanie podróżnicze, w czasie którego o swoich nepalskich doświadczeniach i przygodach opowie Anna Pawlak.

Anna Pawlak, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, w 2012 r. wyjechała do Azji na dwa lata. Pracowała jako architekt w Chinach i Singapurze. W Nepalu była dwa razy. Poznała wysokie Himalaje, gościnność nepalską i rodzinę Regmi. Po Nepalu podróżowała rowerem, dzięki któremu wolniej, ale uważniej można poznawać świat. W latach 2012-14 odwiedziła również Malezję, Izrael, Autonomię Palestyńską i Turcję.

Spotkanie dedykowane jest ofiarom trzęsienia ziemi, które nawiedziło Nepal w kwietniu br. W sposób szczególny poświęcone będzie rodzinie Regmi, która w czasie tego tragicznego wydarzenia straciła dom i dorobek życia. Teraz próbują na nowo odbudować swój świat, przy wsparciu przyjaciół i znajomych.

miejsce: WCRS, pl. Dominikański 6, sala 210
termin: 17.07.2015 r. (piątek), godz. 18.00
koszt: bezpłatne

Więcej informacji na: ces.wroclaw.pl oraz facebook.com/CentrumEdukacjiSpolecznej

Organizatorem wydarzenia jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.Powrót do Aktualności →