Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

SPOTKANIE ROZWOJOWE DLA KOBIET – „ODKRYWAM SWOJE TALENTY ”

Opublikowano w 22 listopada 2017 przez admin

Jak często zastanawiasz się w czym jesteś DOBRA? Co ci sprawia PRZYJEMNOŚĆ? Co możesz DAĆ światu? Nasze TALENTY to obszary wciąż mało rozpoznany. CZYM JEST TALENT?


Często spotykam się z przekonaniem, że talent jest darem, który otrzymali tylko nieliczni. Badania jednak pokazują, że każdy z nas jest wyjątkowy.
Odkrywając swoje talenty, masz szansę na spełnienie się w życiu osobistym i zawodowym. Na pełne realizowanie swojego potencjału. Na zgodę ze sobą oraz poczucie spełnienia i satysfakcji.
CHCESZ POZNAĆ SWOJE TALENTY?
Zapraszam na Cię na spotkanie rozwojowe dla KOBIET.
Będziemy pracować metodą warsztatową z wykorzystaniem technik coachingowych. Wspólnie poprzyglądamy się naszym talentom i temu jak można z nich czerpać w codziennym życiu. Wypracujemy to przy pomocy dobranych do tematu naszego spotkania ćwiczeń, wymiany doświadczeń oraz wspólnej refleksji.
CEL:  Odkrywanie i nazwania własnych talentów.  Zastanowienie się w jaki sposób można rozwijać swoje talenty. Wzmocnienie swojej samooceny.  Zbudowanie pozytywnego obrazu siebie.
ZAKRES TEMATYCZNY:

Czym jest TALENT i jak go rozpoznać?

Świadomość swoich ZALET.                                                                                                                                                       Zalety a SAMOOCENA.                                                                                                                                               Identyfikacja własnych TALENTÓW.                                                                                                                             TALENTY neuronalne.
KORZYŚCI:                                                                                                                                               Lepiej zrozumiesz samą siebie, poznasz swoje talenty i mocne strony.

Wzmocnisz poczucie własnej wartości i wiarę w siebie.

Dostrzeżesz w swoim życiu więcej możliwości.

Odważniej będziesz sięgała po swoje marzenia i realizowała je.

KTO POPROWADZI SPOTKANIE?
Joanna Szuszkiewicz – Coach, Trener Rozwoju Osobistego. Na co dzień pracuję z osobami, które chcą wzmocnić siebie w obszarze zawodowym i osobistym. Głównie pracuję z kobietami, które chcą nabrać pewności siebie w obszarze osobistym i zawodowym. Wspieram je w powrocie na Rynek Pracy, w codziennych trudnościach i problemach. Prowadzę spotkania rozwojowe, z wykorzystaniem narzędzi coachingowych. Od 2016 roku jestem właścicielem firmy JS Coaching. Prowadzę swoją stronę: http://jscoaching.pl/
Moje autorskie spotkania to:
    Odkrywam swoje talenty.
    Odważ się być sobą i doceń swoją kobiecość.
    W poszukiwaniu swojej drogi zawodowej.
    Jak się zmotywować do działania?

Motto, którym się kieruję: „Są kobiety, które marzą… i takie, które dążą do realizacji swoich marzeń”.
INWESTYCJA:
59 zł, płatne do 27.11.2017r.
MIEJSCE:
Centrum Sektor 3, ul. Legnicka 65, Wrocław
KIEDY?
30 listopada 2017 r.; godz. 16:30 – 19:30
ZAPISY DO 27 LISTOPADA 2017r. Z
SERDECZNIE CIĘ ZAPRASZAM
Nie zwlekaj! Zadzwoń i zapisz się już dziś. Tel. +48 501 498 181
Odkryj swoje TALENTY,  poznaj wyjątkowe KOBIETY i zacznij robić to, co KOCHASZ.Powrót do Aktualności →