Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Spotkanie z panem Jackiem Wszołą – złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich

Opublikowano w 14 czerwca 2018 przez admin

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza na wyjątkowe spotkanie w duchu aktywności fizycznej.

W piątek 29 czerwca br. w godzinach 11:00-12:30 odbędzie się spotkanie z panem Jackiem Wszołą – złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich w soku wzwyż w Montrealu w 1976 roku.

Spotkanie odbędzie się w Dziennym Domu Pomocy „Na Ciepłej” przy ul. Ciepłej 15b (w podwórzu – niedaleko nowego Dworca PKS).

W programie przewidziane są ćwiczenia prowadzone przez pana Jacka, rozmowa o aktywności fizycznej w życiu codziennym oraz zdjęcia, autografy i słodki poczęstunek. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat z podpisem naszego gościa!

Spotkanie realizowane jest w ramach Ogólnopolskiego Programu Aktywności Fizycznej Seniorów „Bądź w Olimpijskiej Formie” pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Fundacji „Zatrzymać Czas”.

W poprzednich etapach Fundacja „Zatrzymać Czas” wspólnie z pierwszym ambasadorem programu Władysławem Kozakiewiczem, lekarzami i rehabilitantami stworzyła specjalny program ćwiczeń dla seniorów. Zostały nakręcone filmy instruktażowe, broszury informacyjne oraz powstał portal internetowy z zamieszczonymi opisami ćwiczeń. W załączniku przesyłam opis ćwiczeń skierowanych do seniorów, jakie zostały opracowane w ramach programu w latach ubiegłych. Stworzony został również portal aktywnego seniora www.aktywni60.pl, gdzie można zobaczyć jak wyglądają proponowane seniorom ćwiczenia.

BWOF c´wiczeniaPowrót do Aktualności →