Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Studium w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii

Opublikowano w 5 lutego 2014 przez admin

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii od początku swojej działalności prowadzi systematyczne szkolenia dla psychologów, pedagogów, terapeutów, nauczycieli i pracowników oświaty.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń w ramach szkoleń podyplomowych: Studium Terapii Rodzin, Studium Terapii Dzieci i Młodzieży, Studium Treningu i Terapii Grupowej, Studium Interwencji Kryzysowej, Studium Mediacji, oraz Studium Psychologii Sądowej.

Programy Studium ukierunkowane są głównie na podnoszenie praktycznych umiejętności uczestników, a opracowane zostały przez zespół ekspertów z dziedziny psychologii, pedagogiki, psychoterapii, psychiatrii, mediacji i psychologii sądowej. Plan studiów obejmuje realizację przedmiotów ujętych w bloki tematyczne, których celem jest uzyskanie i pogłębienie wiedzy. Obszerny blok zajęć praktycznych ma przygotowywać do praktycznego wykonywania zawodu, a duża liczba zajęć warsztatowych oraz możliwość bezpośredniego zastosowania wiedzy w różnego rodzaju ćwiczeniach indywidualnych i grupowych, pozwala absolwentom po ukończeniu studium podyplomowych wcielać w życie zawodowe nabyte kwalifikacje.

Więcej informacji: http://www.dcp.wroclaw.pl/otwarte-szkolenia-terapeutyczne?action=szukajPowrót do Aktualności →