Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Święto rodziny już w najbliższą sobotę!

Opublikowano w 12 maja 2021 przez admin

15 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin. Z tej okazji Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza wszystkie rodziny do udziału w spotkaniu online Sobota z rodziną. Odbędzie się ono w formie interaktywnego spotkania z blogerami związanymi z tematyką rodzicielską.

▪️Jako prowadzących Sobotę z rodziną zaprosiliśmy osoby aktywne w mediach społecznościowych. Prowadzą profile i blogi o różnej tematyce, ale wszystkie je łączy wrażliwość na sprawy rodzinne i społeczne. ▪️ mówi Ewelina Konik, zastępca dyrektora ds. aktywizacji społecznej WCRS – Nasi goście podejmą takie tematy jak odnalezienie własnej przestrzeni w rodzinie, będą pomysły wycieczek z dziećmi i kreatywnych zabaw w domu, a także wskazówki, jak rodzinnie dbać o zdrowie.

Każdy z prelegentów przygotował kilkunastominutową prezentację. Maksymalnie praktyczną, stanowiącą wiedzę w pigułce. Po emisji każdego materiału prelegent będzie obecny na żywo i chętnie odpowie uczestnikom spotkania na kwestie, które poruszyli w swoich wystąpieniach.
Gośćmi Soboty z rodziną będą prowadzący profile: Agnieszka Bujała, Magdalena Piotrowicz-Zbieraj Zbieraj się, Patrycja Popławska Kreatywna dżungla oraz Pro-Health dr Dariusz Białas.

Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale YouTube oraz Facebooku Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego. Odbędzie się ono w sobotę, 15 maja o godz. 10.00 i potrwa ok. 90 minut. Organizatorzy będą śledzić pojawiające się w tym czasie pytania w komentarzach (na obu platformach) i zadadzą je prowadzącym.

Wydarzenie Sobota z rodziną jest jednocześnie zapowiedzią Miesiąca Rodziny corocznego wrocławskiego świętowania, które tradycyjnie rozpoczyna się 26 maja, w Dniu Matki.

Więcej informacji można znaleźć w wydarzeniu na Facebooku.Powrót do Aktualności →