Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Szkolenia w ramach projektu Punkt Wsparcia edukacyjno – zawodowego „Kariera bez Barier” dofinansowywanego ze środków Urzędu Miasta Wrocław

Opublikowano w 3 grudnia 2013 przez admin

1 .Kreatywny umysł – większe szanse na rynku pracy.  Metody i techniki skutecznego poszukiwania pracy

2. Jak dobrze przygotować  się do procesu rekrutacyjnego? Od pisania dokumentów
aplikacyjnych poprzez rozmowę kwalifikacyjną po Assessment Center

Kreatywny umysł – większe szanse na rynku pracy.  Metody i techniki skutecznego poszukiwania pracy:

Wyjdź poza standard! Odkryj siłę twórczego myślenia i działania w procesie poszukiwania pracy!  Poznaj niestandardowe metody poszukiwań, aby zwielokrotnić swoje szanse na rynku pracy. Na szkoleniu zdobędziesz praktyczną wiedzę jak efektywnie i skutecznie poszukiwać pracy.

Dzięki szkoleniu dowiesz się:

  • jakie oczekiwania mają pracodawcy wobec kandydatów oraz jakimi metodami poszukują pracowników,
  • jak analizować oferty pracy, w jaki sposób kontaktować się z pracodawcą zachowując profesjonalne zasady autoprezentacji,
  • jak rozmawiać na temat posiadania stopnia niepełnosprawności.

Data: 09.12.2013 r.
Godzina: 16:30 – 20:30
Miejsce: Wybrzeże Wyspiańskiego 25, I piętro, sala 1.13

Jak dobrze przygotować  się do procesu rekrutacyjnego? Od pisania dokumentów aplikacyjnych poprzez rozmowę kwalifikacyjną po Assessment Center.

Będąc uczestnikiem szkolenia zapoznasz się z etapami procesu rekrutacji oraz różnymi metodami oceny i selekcji kandydatów prowadzonych przez firmy.
Zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu sporządzania profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych oraz tego jak odpowiednio przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Dowiesz się z jakimi pytaniami możesz spotkać się podczas rozmowy o pracę oraz zapoznasz się z elementami skutecznej autoprezentacji w kontakcie z pracodawcą. Poznasz również tajniki metody  Assessment Center.

Data: 10.12.2013 r.
Godzina: 16:30 – 20:30
Miejsce: Wybrzeże Wyspiańskiego 25, I piętro, sala 1.13

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu!
W szkoleniach mogą uczestniczyć tylko osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności!!

Trenerzy:

Katarzyna Likus – doradca zawodowy w Stowarzyszeniu „Twoje nowe możliwości”. Absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej  na kierunku Poradnictwo edukacyjno-zawodowe i Poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne. Absolwentka VII edycji Szkoły Trenerów, Szkoły Koordynatorów oraz Szkoły Coachów prowadzonych przez Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL we Wrocławiu.

Prowadzi indywidualne konsultacje doradcze dla uczniów i studentów niepełnosprawnych oraz szkolenia z zakresu rynku pracy oraz kompetencji społecznych. Nieustannie rozwija się uczestnicząc w kursach i szkoleniach doskonalących jej warsztat pracy oraz wiedzę z zakresu niepełnosprawności. Prywatnie miłośniczka rowerowych wypraw oraz górskich wędrówek. Ciekawa ludzi i pełna wiary w potencjał, który w nich drzemie:-)

Marta Cygan – doradca zawodowy w Biurze Karier Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Poradnictwo, studiów podyplomowych ,,Doradca – trener – konsultant. Całożyciowe poradnictwo zawodowe” w Dolnośląskiej Szkole Wyższej oraz Szkoły Trenerów Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK.

Prowadzi indywidualne konsultacje doradcze dla studentów, absolwentów oraz osób, które chcą świadomie i efektywnie planować i realizować własną ścieżkę kariery. Prowadzi szkolenia z zakresu aktywizacji zawodowej, doradztwa personalnego w aspekcie poszukiwania pracy oraz rozwijania kompetencji miękkich. Od kilku lat współpracuje z wrocławskimi stowarzyszeniami i fundacjami, zajmując się aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnościami. Jej pasją jest ciągły rozwój i uczenie się wszystkiego, co ciekawe, nowe i inspirujące. Czas wolny najchętniej spędza wędrując po górach i grając w planszówki.

Zasady zgłoszeń!

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy poprzez formularz internetowy dostępny na Stronie Internetowej http://rejestracja.tnm.org.pl/szkolenia-kariera-bez-barier

KROK 1: Wejdź na stronę i zarejestruj się w systemie
KROK 2: Wejdź w zakładkę  „Szkolenia”
KROK 3: Odkliknij „Zapisz się”.

Kontakt w razie pytań: Katarzyna Likus 508-287-720Powrót do Aktualności →