Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Szkolenie „Pomoc dziecku krzywdzonemu i jego rodzinie”

Opublikowano w 2 marca 2016 przez admin

„Centrum Pomocy Dziecku i Rodzinie” Fundacji „NON LICET” zaprasza do wzięcia udziału
w bezpłatnym szkoleniu „Pomoc dziecku krzywdzonemu i jego rodzinie”.

Oferta jest skierowana do pracowników placówek edukacyjnych i opiekuńczo wychowawczych. Szkolenie odbędzie się w dniach 14.03.2016 (pon) – 15.03.2016 (wt) w godzinach od 9:00 do 15:45 w siedzibie Fundacji „NON LICET”, przy ul. Stalowej 6a we Wrocławiu (oficyna, prawa strona; mapka dojazdu na stronie www.nonlicet.pl).

Cele szkolenia:
1. Podniesienie poziomu wiedzy w zakresie form i skutków krzywdzenia dzieci
2. Zwiększenie świadomości w zakresie rozpoznawania symptomów krzywdzenia
3. Nabycie umiejętności aktywnego wspierania dziecka

Szkolenie obejmuje 15 godzin szkoleniowych (dwa dni).

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić ankietę zgłoszeniową i przesłać ją drogą elektroniczną na adres oik@go2.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu. Ilość miejsc ograniczona!

Szkolenie prowadzą:

• Małgorzata Makarczuk-Kłos – socjolog, psychoterapeuta i doradca systemowy (certyfikat WTTS), absolwentka Studium pomocy dziecku wykorzystywanemu seksualnie i jego rodzinie (FDN), Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie (PARPA), studiów podyplomowych: diagnoza kliniczna i psychoterapia (SWPS).

 
• Katarzyna Stokłosa – psycholog, aktualnie w trakcie 4-letniego szkolenia z psychoterapii w ramach studiów podyplomowych organizowanych przez Katedrę Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwentka 3-letniej Szkoły Psychoterapii prowadzonej przez Ośrodek Edukacji Psychologicznej. Ukończyła podyplomowe studia z seksuologii na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. Członkini Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, w trakcie postępowania certyfikacyjnego w dziedzinie seksuologii klinicznej.

oferta szkolenia

ankieta zgłoszeniowaPowrót do Aktualności →