Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Szkoły Rozwoju rekrutują – z miłości do rozwoju…

Opublikowano w 7 lutego 2014 przez admin

Działasz w organizacji pozarządowej? Rozwój to Twoja pasja? Interesuje Cię prowadzenie szkoleń, coaching lub zarządzanie projektami? W dniach 3-16 luty masz niepowtarzalną szansę aplikować do projektów zgłębiających dane dziedziny.

Szkoły Rozwoju to inicjatywa dedykowana przede wszystkim aktywnym działaczom III sektora. W ramach projektu corocznie realizowanych jest co najmniej 5 trzymiesięcznych kursów poświęconych zagadnieniom związanym z efektywnym funkcjonowaniem NGO.

Od 3 do 16 lutego możecie aplikować do trzech projektów: Szkoły Coachów, Szkoły Trenerów i Szkoły Zarządzania Projektami.  

W trakcie szkoleń, prowadzonych przez profesjonalnych trenerów z branży, uczestnicy nie tylko zdobędą wiedzę z wybranego obszaru, ale też odbędą obowiązkową praktykę, dzięki której absolwent projektu będzie mógł od razu wdrożyć odpowiednie rozwiązania w swojej organizacji.

W Szkole Trenerów uczestnicy przeprowadzą własne szkolenia, uczestnicy Szkoły Coachów podejmą się coachingu działaczy organizacji pozarządowych, zaś w Szkole Zarządzania Projektami praktyką będzie zrealizowanie własnego projektu dedykowanego grupom zagrożonym wykluczeniem społecznym.

Więcej informacji na temat rekrutacji i zasad uczestnictwa znajdziecie na stronie: www.szkolyrozwoju.apulengo.pl

Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL (www.cel.apulengo.pl).

Zapraszamy do aplikowania!Powrót do Aktualności →