Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Szukasz funduszy dla swojej organizacji?

Opublikowano w 15 grudnia 2015 przez admin

Ostatnie zmiany w polskim prawie dały każdej OPP narzędzie które właściwie wykorzystane może stać się stabilnym źródłem dochodu dla organizacji. Loteria fundraisingowa (charytatywna) to zezwolenie na sprzedaż losów o wartości do 200 tys. złotych!

Doświadczenie pokazuje, że organizowanie loterii przekłada się także na zdecydowany wzrost spontanicznych darowizn w dłuższej perspektywie czasu!

Żeby zorganizować loterię nie musisz posiadać specjalnie przeszkolonych pracowników ani zaplecza prawnego. Z naszym samouczkiem poradzisz sobie samodzielnie.
Zyskami z loterii, inaczej niż w funduszach publicznych, można dowolnie dysponować na rzecz swojej organizacji.

We współpracy z Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych organizujemy bezpłatne szkolenie dla przedstawicieli OPP zainteresowanych poważnym wykorzystaniem loterii w strukturze przychodów organizacji pozarządowych. Spotkanie odbędzie się 18 grudnia br o 10.00 w Krzyżowej k/Świdnicy na terenie kompleksu pałacowego Krzyżowa.
Szkolenie będzie dotyczyło przygotowania i samodzielnego prowadzenia loterii w oparciu o najnowsze wytyczne prawne i dobre praktyki z branży gier fantowych. To naprawdę nie jest bardzo trudne!

W trakcie spotkania będzie też możliwość dołączenia do Ogólnopolskiej Loterii Dobroczynnej
Na spotkanie obowiązuje rejestracja za pomocą bezpłatnych biletów poprzez serwis evenea.pl. Tamże znajdują się wszelkie szczegóły spotkania i kontakt do osób odpowiedzialnych.

ZAPRASZAMY!Powrót do Aktualności →