Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Tropiciel – Przygodowy Rajd na Orientację. Jubileuszowa 10 edycja!

Opublikowano w 30 kwietnia 2013 przez admin

Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę w gronie znajomych, koniecznie zapisz się na rajd. Dostaniesz mapę, kompas i wyruszysz w nieznane, aby rozwiązywać zagadki i sprawdzać się w ekstremalnych warunkach.

TROPICIEL 10 odbędzie się 24-25 maja 2013 r. w Wołowie. Baza rajdu znajduje się w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ulicy Panieńskiej 4 (Wołów).
Uczestnicy będą mieć do wyboru cztery różne trasy:

  • Trasa piesza podstawowa – o długości 40 km z limitem czasowym 11 godzin
  • Trasa piesza – o długości 60 km z limitem czasowym 15 godzin
  • Piesza trasa nawigacyjna – trasa podstawowa, ale klasyfikowana według umiejętności nawigacyjnych. Aby móc sprawdzić te umiejętności, drużyny wyposażane będą w tzw. „czarne skrzynki” – trackery GPS
  • Trasa rowerowa – o długości 40 km z limitem czasowym 5 godzin

Uczestnicy biorący udział w rajdzie startują w drużynach 4-6 osobowych na trasie pieszej oraz w 2- lub 4-osobowych na trasie rowerowej. Drużyny mają pokonać w podanym limicie czasowym całą trasę rajdu, zdobywając przy tym punkty kontrolne i wykonując wszystkie czekające na trasie zadania.

Uczestnicy, którym uda się w podanym limicie czasowym zaliczyć wszystkie punkty kontrolne i wykonać wszystkie zadania na trasie, zdobywają miano TROPICIELA.

Wśród wszystkich uczestników, którzy będą obecni na zakończeniu rajdu i zdobędą przynajmniej jeden punkt kontrolny, losowane będą nagrody.

Zapisywać się można na stronie tropiciel.org do 21 maja, ale im wcześniej się zdecydujecie,
tym niższa opłata wpisowa.

Organizatorem Tropiciela jest CIRS – Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju wraz z Gminą Wrocław.

Szczegóły na stronie: tropiciel.orgPowrót do Aktualności →