Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Trwa rekrutacja do projektu “Ja nauczycielem”

Opublikowano w 8 października 2013 przez admin

1 października rozpoczęła się rekrutacja do projektu “Ja nauczycielem” organizowanego przez Fundację REA – Rozwój, Edukacja, Aktywność. Inicjatywa zakłada przeprowadzenie cyklu warsztatów skierowanych do studentów kierunków o specjalizacji nauczycielskiej wrocławskich uczelni.

Dwanaścioro uczestników projektu weźmie udział w dwunastu warsztatach, których celem będzie poszerzanie kompetencji przyszłych nauczycieli, pokazanie alternatywnych form i metod nauczania oraz wymiana doświadczeń. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, a po ukończeniu cyklu można uzyskać certyfikat. Forma spotkań zakłada pracę aktywnymi metodami warsztatowymi, bez zbędnego notowania czy siedzenia w ławkach.

Projekt realizowany jest przez nowo powstałą Fundację REA – Rozwój, Edukacja, Aktywność założoną przez grupę studentów ostatnich roczników. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 października.  

Szczegółowe informacje, harmonogram warsztatów, regulamin udziału w projekcie oraz formularz zgłoszeniowy dla osób chętnych wziąć udział w cyklu można znaleźć na stronie internetowej Fundacji i fanpage’u.

www.fundacja-rea.org
www.facebook.com/janauczycielemPowrót do Aktualności →