Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Trwa rekrutacja do SZKÓŁ ROZWOJU!

Opublikowano w 24 lutego 2016 przez admin

Myślisz o prowadzeniu szkoleń? Chcesz rozwijać się w obszarze coachingu, a może interesuje Cię PR? To właśnie Ciebie szukamy!
W dniach 22.02 do 06.03.2016 możesz wysłać zgłoszenie do projektów edukacyjnych: Szkoły Trenerów, Szkoły Coachów i Szkoły PRowców – projektów organizowanych przez Stowarzyszenie Centrum edukacji CEL we Wrocławiu.
Głównym celem inicjatyw jest profesjonalizacja działań organizacji studenckich i pozarządowych przez transfer wiedzy i umiejętności z biznesu do III sektora.
Stawiamy na jakość! Szkolenia prowadzą doświadczeni trenerzy z branży, zaś to na co kładziemy największy nacisk to ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI! Uczestnicy każdej ze szkół będą mieli okazję od razu wykorzystać nowo-nabytą wiedzę realizując obowiązkową PRAKTYKĘ. Uczestnicy Szkoły Trenerów przeprowadzą 3 otwarte szkolenia dla wybranej grupy osób, uczestnicy Szkoły Coachów przeprowadzą po 3 indywidualne sesje coachingowe z 4 klientami, a uczestnicy Szkoły PRowców zorganizują event promujący działalność prospołeczną.

Wszystkie niezbędne informacje na temat inicjatyw z programem, terminami rekrutacji oraz warunkami uczestnictwa znajdziesz na stronie projektów:
Szkoła Trenerów:http://www.szkolatrenerow.apulengo.pl/
Szkoła Coachów:http://www.szkolacoachow.apulengo.pl/
Szkoła PRowców:http://www.szkolaprowcow.apulengo.pl/Powrót do Aktualności →