Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Trwa rekrutacja do Szkoły Trenerów po angielsku!

Opublikowano w 19 września 2013 przez admin

Od września możesz aplikować do zupełnie innowacyjnego projektu – SET Up, organizowanego przez Stowarzyszenie CEL a skierowanego do trenerów organizacji pozarządowych, którzy chcieliby zaangażować się w prowadzenie szkoleń po angielsku w projektach międzynarodowych.

SET Up (School for English Trainers Upper-intermediate level) powstał z myślą o trenerach NGO, którzy mają już na swoim koncie doświadczenie w realizowaniu warsztatów, jednak chcą iść o krok dalej i myślą o rozpoczęciu działalności również w języku angielskim.

Stawiamy również na praktykę. Każdy uczestnik projektu aby otrzymać certyfikat będzie miał za zadanie przeprowadzić autorskie, otwarte szkolenie w ramach eventu 'SET Up Open Doors'.

Aby wzmocnić naszych uczestników w prowadzeniu warsztatów w obcym języku, w programie zagwarantowaliśmy im również 6-godzinny cykl szkoleń z angielskiego dla trenerów.

Wszystkie niezbędne informacje na temat projektu z harmonogramem, terminami rekrutacji oraz warunkami uczestnictwa dostępne są na stronie www.cel.apulengo.pl/projekty/set-up

Jesteśmy również na facebooku: www.facebook.com/SET.UP.SchoolForEnglishTrainers

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inicjatywy i aplikowania!

SET Up, School for English Trainers
e-mail: setup.cel@gmail.comPowrót do Aktualności →