Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

TRZY DE…, CZYM I Z CZYM TO SIĘ JE?

Opublikowano w 6 czerwca 2013 przez admin

Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna PANATO zaprasza na spotkania wokół technologii druku 3D pod hasłem: „TRZY DE…, CZYM I Z CZYM TO SIĘ JE?”

Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było, i mówię sobie: dlaczego nie?
George Bernard Shaw

Jedną z najważniejszych umiejętności, którą projektant może wnieść do swojej pracy jest zdolność rozpoznawania, wyodrębniania, definiowania i rozwiązywania problemów, a także przekraczania kolejnych granic „niemożliwego”.

Właśnie te ograniczenia będziemy się starali rozpoznać, a następnie obalić w trakcie spotkań „TRZY DE…, CZYM I Z CZYM TO SIĘ JE?”. Być może uda nam się wypracować nowe, przełomowe koncepcje?

Cykl ten będzie poświęcony projektowaniu i drukowi 3D w kontekście nowoczesnego dizajnu. Podczas dwóch kolejnych spotkań uczestnicy będą dyskutować o projektowaniu w ramach druku 3D w dopowiedzi na potrzeby użytkowników, a także o możliwościach
i ograniczeniach tej technologii. Przyjrzymy się najciekawszym projektom oraz spróbujemy pomarzyć o „rzeczach, których nigdy nie było”.

Pierwsze spotkanie zaplanowano na 14 czerwca (piątek), od godziny 18.00 do 19.30. Kolejne będzie miało miejsce się 21 czerwca (piątek) i rozpocznie się również o godzinie 18.00. Oba spotkania odbędą się w PRACOWNI PANATO, przy ul. Jedności Narodowej 68A.

Po raz trzeci miłośnicy druku 3D, nowoczesnego dizajnu oraz nowinek high-tech spotkają się 28 czerwca, kiedy to wystartuje nowa marka PANATO – PriPla.
„TRZY DE…, CZYM I Z CZYM TO SIĘ JE?” poprowadzi Natalia Polakowska, projektantka wzornictwa przemysłowego i pasjonatka technologii druku 3D.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.panato.org oraz www.pripla.pl, a także na Facebooku.

Osoba do kontaktu w sprawie spotkań:
Natalia Polakowska
n.polakowska@panato.orgPowrót do Aktualności →