Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

V Edycja Wrocławskich Targów Wolontariatu

Opublikowano w 11 października 2019 przez admin

Już 8 listopada 2019 r. w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu odbędzie się V Edycja Wrocławskich Targów Wolontariatu organizowanych przez Wrocławskie Centrum Wolontariatu! Będzie to doskonała okazja do promowania Państwa działań i pozyskania do nich wolontariuszy.

Dodatkowo, tym z Państwa, którzy chcieliby współpracować z wolontariuszami, ale napotykają na tej drodze trudności organizatorzy proponują warsztaty, podczas których będą Państwo mogli zdobyć niezbędną wiedzę w tym zakresie oraz wypracować konkretne oferty wolontariatu dla Państwa organizacji/instytucji i metody ich skutecznej promocji.

Dzięki współfinansowaniu otrzymanemu z Gminy Wrocław oraz otwartości Galerii Dominikańskiej wszystkie przygotowane działania będą dla Państwa realizowane nieodpłatnie.
Z uwagi na ograniczoną przestrzeń dostępną w Galerii Dominikańskiej liczba miejsc jest ograniczona!

Wszystkich zainteresowanych organizatorzy zapraszają na jedno z dwóch spotkań informacyjnych, które odbędą się w terminach:

– 17.10.2019 (czwartek), godz. 16.00

– 18.10.2019 (piątek), godz. 12.00

we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 przy ul. Legnickiej 65 we Wrocławiu.

Wrocławskie Centrum Wolontariatu prosi o mailowe potwierdzenie uczestnictwa na adres biuro@wolontariusz.org do dn. 15.10.2019 r. podając imię i nazwisko uczestnika, nazwę organizacji/instytucji oraz wybrany termin spotkania.

Dodatkowe informacje pod nr 695 599 468.Powrót do Aktualności →