Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

W Najbliższą Sobotę Plac Wolności Zmieni Się W Taneczny Parkiet.

Opublikowano w 22 czerwca 2022 przez admin

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza na kolejną edycje „Potańcówki Wrocławskiej”.

Termin pierwszej tegorocznej Potańcówki Wrocławskiej wybrany został nieprzypadkowo – to obchody Święta Wrocławia, znakomita okazja do tanecznych spotkań mieszkańców, turystów i gości odwiedzających nasze miasto. Muzycznym tematem przewodnim, który tego wieczoru zostanie szczególnie podkreślony, będzie Wrocław i Dolny Śląsk. Nie zapomnimy o najmłodszych uczestnikach – będą dziecięce hity, które są w stanie rozruszać każdego.

Potańcówki są wydarzeniami wpisującymi się w Rok Dobrych Relacji, który wciąż trwa we Wrocławiu. Okazją do spotkań międzypokoleniowych, międzynarodowych, do nawiązywania nowych i odnawiania starych znajomości. Każdy jest tutaj mile widziany.

Muzyczną oprawę zapewnia DJ Ewelina Gra, doskonale wczuwająca się w nastroje bawiących się osób. Na Potańcówce Wrocławskiej obecna będzie również La Rosa Negra – studio tańca, którego tancerze będą zachęcać do wspólnej zabawy, wszystkich chętnych nauczą kilku prostych kroków i ruchów tanecznych. Gośćmi, którzy pojawią się na potańcówce, by wspólnie się bawić, będą artyści Maria Sadowska i Adrian Łabanowski.

Na pl. Wolności stanie bar wodny z bezpłatną kranówką od MPWiK. Dla przyszykowana zostanie strefa odpoczynku z leżakami i ławkami, a także niewielką strefę gastro.

Potańcówka Wrocławska jest pierwszą z sześciu zaplanowanych w tym roku potańcówek:

  • 25 czerwca
  • 9 lipca
  • 30 lipca
  • 6 sierpnia
  • 27 sierpnia
  • Wrzesień (konkretna data jest jeszcze niepotwierdzona)

Potańcówka Wrocławska 25 czerwca, godz. 18.00-23.00, pl. Wolności

WydarzeniePowrót do Aktualności →