Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wakacje na Brochowie z Centrum Edukacji Społecznej. Start już 21 lipca!

Opublikowano w 17 lipca 2014 przez admin

Spędzasz wakacje w mieście? Mieszkasz na Brochowie lub w okolicach? Jeśli tak, bezpłatne zajęcia wakacyjne organizowane w Ośrodku na Brochowie są właśnie dla Ciebie. Zapisy trwają.


Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-10 lat oraz młodzieży w wieku 11-16 lat. Czekają Was dwa tygodnie dobrej zabawy, sportowych atrakcji, spotkań z ciekawymi gośćmi, wesołej atmosfery i kreatywnych działań. Tydzień pn. „Brochów na start!” między 21 a 25 lipca to czas na sport i aktywny wypoczynek. Z kolei w sierpniu (4-8 sierpnia) pod hasłem „KRAM – KReatywna Akcja Manualna” realizować będziemy artystyczne działania zgodnie z zasadą „zrób to sam”. Zapraszamy do zapisywania się.

 
Zajęcia w pierwszym i drugim tygodniu odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30-14.30. Rodzic lub opiekun może zgłosić dziecko osobiście w Ośrodku Centrum Edukacji Społecznej przy ul. Koreańskiej 1A po zaakceptowaniu regulaminu i wypełnieniu karty zgłoszeniowej (można je znaleźć na stronie internetowej ces.wroclaw.pl). Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji na: ces.wroclaw.pl oraz facebook.com/CentrumEdukacjiSpolecznej

Organizatorem wydarzeń jest Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego.
Partnerzy i Sponsorzy: Piekarnia ROMAN, Hasta la Vista, Sky Bowling, Wrocław Squash Club, Kwatera Główna,  Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju, Miasto w Formie.
Kontakt: ul. Koreańska 1A, tel. 71 71 73 200, e-mail: centrum@ces.wroclaw.plPowrót do Aktualności →