Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wakacyjna przygoda we Wrocławiu – bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży

Opublikowano w 22 lipca 2021 przez admin

Ponad 20 ofert letniego wypoczynku złożyły wrocławskie organizacje pozarządowe w konkursie dotacyjnym Wakacyjna Przygoda ogłoszonym w czerwcu przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Zaproponowane formy spędzenia wolnego czasu mają charakter najczęściej krótkich serii wydarzeń tematycznych dla dzieci i młodzieży, nie są to typowe półkolonie. Ich celem jest urozmaicenie wakacyjnego wypoczynku dzieci i młodzieży, spędzających lato w mieście. Zapisy do udziału w zajęciach przeprowadzać będą autorzy projektów.
Zajęcia są bezpłatne dla uczestników.

Organizatorzy przygotowali różnorodne propozycje. Dominują tematy sportowe, ekologiczne i przyrodnicze, nie zabraknie gier i zabaw na powietrzu. Opisy kilku przykładowych propozycji znajdziecie Państwo w informacji prasowej znajdującej się w załączniku.

W konkursie ofert wyłoniono 21 organizacji, które złożyły swoje propozycje na zajęcia „Wakacyjna przygoda”. Daty i godziny, w których realizowane będą zajęcia zależą od organizatorów. Listę wszystkich organizacji, które otrzymały dotację, można znaleźć tutaj.Powrót do Aktualności →