Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Warsztat: Zamień stres w swojego sprzymierzeńca

Opublikowano w 30 stycznia 2017 przez Ula Bandurowska

Opis warsztatu:
Na pewno znasz to uczucie, kiedy serce przyspiesza, skręca się żołądek, a nogi miękną i oblewa Cię zimny pot. Jak wiele razy pomyślałeś sobie „nie mogę się stresować”? Jak często Twoim niepowodzeniom był winny dopadający Cię stres? No i jeszcze ciągła gonitwa: praca, dom, praca, dom… A co, jeśli można inaczej…? A co, gdyby stres był Twoim sprzymierzeńcem…?

Na tych warsztatach:
– zrozumiesz, czym jest (a czym nie jest!) stres
– odkryjesz tajemnice zamiany stresu w twojego największego sprzymierzeńca
– nauczysz się jak w 2 min poczuć się spokojnie i pewnie siebie
– nabędziesz praktyczne umiejętności w atmosferze humoru i zabawy

Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy trwają do: 13.02.2017r.

Formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/a/sektor3.wroclaw.pl/forms/d/e/1FAIpQLSf1hQDeYGSz8ik5NHWsET9fjN26JFj1CpHte9JdrdqIoFwsIQ/viewform

Wpłat proszę dokonywać na: Katarzyna Mrozowska, 86109023980000000121744480, Tytułem: Warsztat 15.02.1017, Sektor 3 (Przed rozpoczęciem warsztatu poprosimy o okazanie dowodu wpłaty w formie elektronicznej lub wydruk)

Cena: 45 zł
Trener: Katarzyna Mrozowska
Współprowadzi: Kamila Łampika

Szczegółowe informacje: info@synegra.pl

Kim jesteśmy?

Katarzyna Mrozowska – dyplomowany Trener, Coach i Coach biznesu. Absolwentka psychologii na UAM w Poznaniu. Przez kilka lat związana z największym na świecie bankiem inwestycyjnym, gdzie zajmowała się koordynacją globalnego programu szkoleniowego oraz prowadziła autorskie warsztaty. Od 2013 roku prowadzi indywidualne sesje coachingowe. Jej szkolenia cechuje dbałość o szczegóły, energetyczność i dużo humoru. A rysowane przez nią flipcharty są zawsze kolorowe. Jest niczym jej imiennik „Robot kuchenny Kasia” – działa na pełnej mocy, multizadaniowo, z dbałością o perfekcję oraz nutką zakręcenia. Jej motto to: „Warto odnaleźć w sobie dziecięcą radość!”.
Kamila Łampika – Pedagog, Coach, Trener, pracownik naukowo- dydaktyczny w Zakładzie Humanistycznych Nauk Lekarskich – UM we Wrocławiu. Swój debiut trenerski miała podczas studenckich praktyk w 2009 roku. Od tamtej pory znacząco rozwinęła swój warsztat, jednak uczucie ekscytacji i przyjemność do aktywizującej i partnerskiej formy pracy są z nią za każdym razem. Uwielbia towarzyszyć ludziom w rozwoju i nabywaniu nowych kompetencji. Rozwiązania proponowane przez nią są często zaskakujące i niepowtarzalne. Zdecydowanie uważa, że “Nie ma rzeczy niemożliwych”!Powrót do Aktualności →