Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Warsztaty przygotowujące do pracy w Unii Europejskiej

Opublikowano w 2 grudnia 2014 przez admin

Zastanawiałeś się kiedyś nad możliwościami kariery w instytucjach Unii Europejskiej?
Przygotowujesz się właśnie do egzaminów EPSO? A może próbowałeś już swoich sił i chciałbyś podzielić się wrażeniami? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek pytanie – przyjdź do nas!

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej we Wrocławiu zaprasza do wzięcia udziału w II edycji bezpłatnych warsztatów przygotowujących do konkursów organizowanych przez EPSO (Europejski Urząd Doboru Kadr). Spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2014 roku w siedzibie RODM przy Pl. Bp Nankiera 17 (wejście od Ogrodu Ossolineum), w godz. 11:00-17:00.

Warsztaty skierowane są zarówno do osób, które dopiero planują karierę w instytucjach Unii Europejskiej jak i do tych, które mają już doświadczenie w konkursach EPSO oraz pracy bądź stażu w Unii Europejskiej.

Spotkanie poprowadzi dr Ewa Hartman, wykładowca w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Podczas spotkania dowiesz się:
• Czym są konkursy EPSO?
• Jakie wymaganie należy spełnić?
• Jak zwiększyć swoje szanse w konkursie?
• Jakich błędów unikać?
• Do jakich instytucji można rekrutować poprzez EPSO?

Przy okazji będziesz miał możliwość rozwiązania przykładowych testów EPSO oraz sprawdzenia swojej wiedzy na temat Unii Europejskiej.

Ilość miejsc ograniczona!

Zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o wypełnienie formularza elektronicznego: https://kolegium.wufoo.com/forms/konkursy-epso-a-warsztaty-przygotowawcze/

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1496912773903345/?fref=tsPowrót do Aktualności →