Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Weź udział w szkoleniu i dołącz do ekipy przygotowującej spektakl „Pokolenie P: Prokofiew” już 16 grudnia na deskach Teatru CAPITOL we Wrocławiu!

Opublikowano w 28 października 2014 przez admin

W tym celu zachęcamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach zawodowych z fotoreportażu, e-marketingu i stylizacji z wizażem organizowanych przez Fundację Aktywizacja.

W ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, Fundacja podjęła współpracę z Fundacją Jutropera – organizatorem spektaklu.

Oferta jest skierowana do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności o stopniu znacznym lub umiarkowanym, nieaktywnych zawodowo.

Zgłoszenia udział w kursach należy zgłaszać do Emilii Szyszkowskiej – Specjalisty ds. rekrutacji.
emilia.szyszkowska@idn.org.pl nr tel. 511 944 126

Serdecznie zapraszamy, ilość miejsc jest ograniczona!

www.facebook.pl/CEiAZON.WROCLAW
www.aktywizacja.org.pl/wroclaw/aktualnosci

Tematy:

1. Dla tych, którym fotografia w sercu gra!
Warsztaty fotograficzne przeznaczone dla fotoamatorów. Podczas warsztatów omówione zostaną  zagadnienia z podstaw fotografii, obsługi aparatu, obróbki zdjęć, używania lampy błyskowej, tworzenia kompozycji, fotografii w plenerze i podczas wydarzeń kulturalnych.

2. E – marketing – skuteczne narzędzia promocji w Internecie
Kurs z e-marketingu wprowadza w świat marketingu Internetowego. Zajęcia umożliwiają zdobycie praktycznej wiedzy  o sposobach promocji  przez Internet.

3. Akademia wizerunku – kurs wizażu i stylizacji
Kurs ma na celu przygotowanie do wykonywania profesjonalnego makijażu, wizażu i stylizacji. Zapoznasz się z zasadami tworzenia stylizacji (sylwetka, dobór fryzury, ubioru, zastosowanie dodatków, biżuterii). Ponadto poznasz różne rodzaje makijażu, m.in. wieczorowy, dzienny, artystyczny. Przetestujesz swoje umiejętności w praktyce!Powrót do Aktualności →