Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Weź udział w wakacyjnej przygodzie i ZRÓB Z NIMI LATO!

Opublikowano w 27 maja 2020 przez admin

Zostań wolontariuszem/wolontariuszką akcji „Lato na podwórku”, którą w Świdnicy organizuje Fundacja Ładne Historie.

Formularz zgłoszeniowy
Na zgłoszenia fundacja czeka aż do 15 czerwca!

Fundacja Ładne Historie szuka osób w każdym wieku (powyżej 15 roku życia), chętnych podzielić się swoim czasem, pasją, pomysłem.

Od ponad pięciu lat projekt „Lato na podwórku” towarzyszy dzieciom podczas wakacji w Świdnicy. Fundacja Ładne Historie proponuje pełen wachlarz atrakcji zarówno ze świata edukacji jak i rozrywki. To pomysł na to, jak na chwilę oderwać się od ekranów wypełnić letni, wolny czas najmłodszych mieszkańców, a przy tym rozbudzić nowe umiejętności czy drzemiące w nich talenty.

Zastanawiasz się, co dobrego możesz zrobić dla innych, a jednocześnie może głowisz się, co chcesz robić w życiu i wciąż szukasz swojej drogi? Zgłoś się do Fundacji Ładne Historie i ZRÓB Z NIMI LATO, sprawdź, czy taka forma aktywności ci odpowiada… i zostań z nimi na dłużej. 🙂

To przygoda, praktyka i rozrywka w jednym! Co nas czeka?

– wideokonferencje i warsztaty
– spotkania integracyjne
– szansa na zdobycie umiejętności organizacyjno-animacyjnych
– międzypokoleniowa wymiana doświadczeń
– rekomendacje i zaświadczenia wolontariackie

A jeśli wahasz się przed zgłoszeniem, masz wątpliwości i myślisz, że to nie dla Ciebie – napisz do koordynatorki wolontariatu, na adres: kalina.zaczek@ladnehistorie.pl.
Czekają na Was do połowy czerwca, ale nie zwlekaj – zgłoś się już teraz, żebyście mogli się dobrze poznać.

Link do wydarzenia

UWAGA: Co w związku z panującą pandemią?
Wydarzenia członków Fundacji Ładne Historie mają kameralny charakter, dlatego zakładają, że odbędą się latem zgodnie z planem, startując z końcem czerwca lub w lipcu. Na wypadek, gdyby start regularnych zajęć musiał się przesunąć jeszcze bardziej, wspólnie z twórczyniami projektu do dizajnu szykowana jest bezpłatna publikacja edukacyjna, którą będzie dostarczana Podwórkowicz(k)om z przeznaczeniem do samodzielnej pracy i zabawy w domu. Gdyby sprawdził się czarny scenariusz i zajęcia latem nie mogły się odbyć, będą one przeniesione na jesień i organizowane we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Świdnicy.

Niezależnie od tego, w jakiej formule zostanie zrealizowane Lato na podwórku, współpraca z wolontariuszami/kami będzie dla Fundacji Ładne Historie ogromnym wsparciem. Członkowie wierzą jednak, że jak co roku będą mogli się spotkać w tradycyjnej formule, czyli na podwórkach!Powrót do Aktualności →