Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

„Wolontariat ONLINE” Edycja 4 CZAS START!

Opublikowano w 22 września 2022 przez admin

Stowarzyszenie Adventure Realms zaprasza do współpracy SuperWolontariuszy i SuperWolontariuszki, którzy z uśmiechem i pasją prowadzić będą korepetycje dla Dzieci i Młodzieży z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania.

Pracujemy w systemie „1 na 1” (1 wolontariusz i 1 podopieczny). Wolontariusz skupia się na jednym przedmiocie – tym, z którym Dziecko ma największy problem. Zajęcia można prowadzić na trzy sposoby:
· zdalnie (spotkania ONLINE, poprzez platformę Google Meets),
· stacjonarnie (w placówkach przy ul. Lekcyjnej, Litewskiej, Poleskiej i Kamieńskiego we Wrocławiu),
· hybrydowo (zdalnie i stacjonarnie – po indywidualnym ustaleniu tego z wolontariuszem i z opiekunami Dzieci).

Projekt „Wolontariat ONLINE” trwa od października 2022 do czerwca 2023. W tej edycji będziemy działać z Uczennicami i Uczniami w wieku od 11 do 18 lat (od IV klasy szkoły podstawowej po III klasę szkoły ponadpodstawowej). Najbardziej potrzeba Wolontariuszek i Wolontariuszy, którzy pomogą Dzieciom w nauce matematyki i języka angielskiego.

Poprzednie edycje projektu „Wolontariat ONLINE”:
– EDYCJA 1;
– EDYCJA 2;
– EDYCJA 3.

Jeśli:
– jesteś w stanie poświęcić minimum 1 godzinę tygodniowo na pomoc naukową – zdalną, stacjonarną lub hybrydową,
– nie straszne są dla Ciebie matematyka i język angielski (a także: biologia, fizyka, chemia, język polski, język niemiecki),
– czujesz, że chciałabyś/chciałbyś pomóc i lubisz Dzieci i Młodzież (nie wymagamy wykształcenia i doświadczenia pedagogicznego!), zgłoś się do nas!

W przypadku pogorszenia się sytuacji epidemicznej w kraju będzie możliwe udzielanie korepetycji wyłącznie w formie online.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu poprzez: contact@adventurerealms.pl CZEKAMY NA CIEBIE! 🙂Powrót do Aktualności →