Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wolontariusze 2020 – nominuj swojego kandydata/kę!

Opublikowano w 16 marca 2021 przez admin

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji konkursu „Wrocławskie Oblicza Wolontariatu”, skierowanego do wolontariuszy działających na rzecz organizacji pozarządowych, instytucji czy społeczności lokalnych. Nominować można wolontariuszy działających na terenie Wrocławia i na rzecz jego mieszkańców, którzy ukończyli 18 lat. Zgłoszenia przyjmowane są w kategorii indywidualnej oraz grupowej, która obejmuje działania grupy wolontariuszy składającej się z min. 3 osób.

Nominować kandydatów mogą reprezentanci wrocławskich instytucji, organizacji pozarządowych, pracodawcy a także osoby indywidualne. Na zgłoszenia czekamy do 11 kwietnia 2021 r.

Dla wyróżnionych wolontariuszy przewidziano wiele nagród. Wśród nich są bilety na wydarzenia kulturalne, edukacyjne i rekreacyjne oraz gadżety związane z Wrocławiem. Szczególnym wyróżnieniem będzie prezentacja dokonań wolontariuszy na specjalnie przygotowanej wystawie w centrum miasta. Pokażemy na niej najbardziej aktywnych wrocławskich wolontariuszy i ich działania, tak aby wszyscy mieszkańcy mieli możliwość poznania ich dokonań.

Jak nominować?
Zgłoszenia do udziału w konkursie można dostarczyć:

– wypełniając formularz zgłoszeniowy on-line,
– przesyłając na adres: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, pl. Dominikański 6, 50-159 Wrocław, z dopiskiem na kopercie „Konkurs Wrocławskie Oblicza Wolontariatu – zgłoszenie”,
– osobiście do siedziby Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-15.00 (wrzutnia przy wejściu do budynku od strony ul. Janickiego).

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie wolontariat.wroclaw.pl.
Organizatorem konkursu jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

 Powrót do Aktualności →