Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

#WRO256 – Wrocławski Dzień Programisty

Opublikowano w 23 sierpnia 2019 przez admin

Dzień Programisty, czyli 256 dzień roku w 2019 roku przypada na piątek, 13. września. Dlaczego tego dnia? Bo 256 to liczba szczególna w Informatyce. W zapisie dwójkowym oznacza sumę wszystkich możliwych wartości jednego bajtu informacji w jego najpopularniejszej, 8-bitowej postaci.

Zdaniem Fundacji Gra o Sens, Dzień Programisty to świetna okazja dla firm, aby docenić swoich pracowników a przy okazji zaprezentować się społeczności Wrocławskich Programistów w nieco inny sposób.

W 256 dniu tego roku Fundacja zaprasza wrocławskie firmy do foto-zabawy. – Wystarczy wrzucić zdjęcia pokazujące jak spędzacie Dzień Programisty w Waszej firmie wraz z hashtagiem #wro256 – mówi Tomek Sierpiński, prezes Fundacji Gra o Sens. – Mogą to być zdjęcia z przygotowań, z samego wydarzenia lub after party 😉 Jesteśmy obecni na Facebook, Twitter, LinkedIn i Instagram – dodaje z uśmiechem.

Fundacja ma nadzieję, że dzięki wykorzystaniu hashtag’a #WRO256 zobaczy jak wrocławskie firmy świętują ten szczególny dla każdego programisty dzień.

Więcej szczegółów o akcji oraz materiały promocyjne dla firmy dostępne są na stronie projektu.Powrót do Aktualności →