Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wrocławski Maraton Wolontariatu

Opublikowano w 10 listopada 2015 przez admin

Fundacja Impossible zaprasza na 24 godziny pracy przeplatanej nauką i integracją, z Twoją pomocą stworzymy realne rozwiązania na otaczające nas problemy społeczne we Wrocławiu.

– Organizacja Święta Odpowiedzialnego Handlu,
– Organizacja Ośrodka Kultury zarządzanego przez mieszkańców,
– Międzynarodowy portal crowdfundingowy na rzecz zwalczania bezdomności,
– Kampanie społeczne na temat tolerancji.

To tylko niektóre pomysły, które pojawiły się w ankiecie jako możliwe rozwiązania problemów społecznych we Wrocławiu. Jest ich o wiele więcej a dodatkowo – wiele z nich możemy realizować od zaraz! W związku z tym, idąc za ciosem organizujemy Wrocławski Maraton Wolontariatu, w trakcie którego wypracujemy konkretne plany wdrożenia rozwiązań na wymienione problemy.

W ciągu 24 godzin pracy przeplatanej nauką i integracją, z Twoją pomocą stworzymy realne rozwiązania na otaczające nas problemy. W programie między innymi:
– Szkolenie z pracy w zespole i realizowania przedsięwzięć,
– warsztaty dot. problemów Wrocławia,
– kino nocne,
– plastyczny kącik,
– gry planszowe i wiele, wiele innych!

Nie oczekujemy od Ciebie wiedzy na temat działalności, nie oczekujemy pomysłów na zmianę świata, nie oczekujemy nawet wiary, że to wydarzenie cokolwiek zmieni. Wystarczy odrobina ciekawości i motywacji, żeby poświęcić nam ten dzień. Resztę załatwimy sami 😉

Zapisz się wypełniając formularz zgłoszeniowy: http://goo.gl/forms/cL4kHAx5hM

W tym samym czasie podobny projekt realizować będzie w Szwecji zaprzyjaźniona fundacja Connectors Malmö, może uda się nam połączyć na żywo! 🙂Powrót do Aktualności →

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz