Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia

Opublikowano w 22 września 2016 przez admin

Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia na Wyspie Słodowej coraz bliżej. Już 24 i 25 września zapraszamy na weekend pelen zdrowotnych atrakcji.

Koktajl jabłkowo-marchewkowy, smoothie z buraka, a może wyjątkowa mieszanka pomarańczy, szpinaku i bananów? Nieważne, czy masz głowę pełna przepisów, czy stawiasz na improwizację – zbierz drużynę i pobiegnij z nami po zdrowie! Amatorów sportu zapraszamy także na maraton fitness, który poprowadzą kluby zaangażowane w tworzenie wrocławskiej karty sportowej fitWRO.
Bieg po zdrowie to drużynowa gra terenowa z elementami profilaktyki zdrowotnej. Uczestnicy będą mieli do pokonania 12 stanowisk owocowo-warzywnych. Przy każdym z nich, w zamian za wykonanie prostego zadania ruchowego, otrzymają składnik, który następnie posłuży do przyrządzenia smakowitego i przede wszystkim zdrowego koktajlu. Jury oceni współpracę zawodników, kreatywność przepisów, estetykę wykonania, smak oraz nazwę wymyślonego przepisu. Na trzy najlepsze drużyny czekać będą nagrody.
Termin:  24 września, godz. 12.30-16.00, Wyspa Piaskowa
Zapisy:  wcrs.wroclaw.pl/biegpozdrowie2016 lub na miejscu w godz. 11.00-14.00
Maraton fitness rozpocznie zumba, czyli mix gorących latynoamerykańskich tańców i aerobiku. Naprzemienne wolniejsze i szybsze rytmy pozwalają spalić przeciętnie aż 600 kcal w ciągu godziny, a przy okazji rzeźbią i wysmuklają sylwetkę! Po tanecznej rozgrzewce przyjdzie czas na body shape. Ten rodzaj aktywności charakteryzuje się średnią intensywnością i nieskomplikowanym zestawem ćwiczeń, dzięki czemu mogą w nim uczestniczyć wszystkie osoby bez względu na poziom zaawansowania. Zajęcia poprowadzi Fitness Błękitna Laguna. Na koniec skupimy się na dolnych partiach ciała, w szczególności na modelowanie ud i pośladków. Na brazylijski shape zaprasza Centrum Sportowo-Rekreacyjne Krakowska 98. Każdy uczestnik maratonu otrzyma specjalnie przygotowany pakiet startowy.
Termin:  25 września w godz. 16.00-18.00, Wyspa Słodowa
Więcej informacji w załącznikach i na www.miastowformie.pl oraz na Facebooku


Powrót do Aktualności →