Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wspólne świętowanie Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

Opublikowano w 20 listopada 2019 przez admin

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza wolontariuszy oraz koordynatorów i opiekunów działających na terenie Wrocławia na wspólne świętowanie Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2019 roku w Kinie Nowe Horyzonty. Będzie to okazja, by docenić pracę wolontariuszy, podziękować za ich czas i zaangażowanie. Każdy, kto zechce uczestniczyć w świętowaniu, będzie mógł obejrzeć film „Na noże”, który niebawem wchodzi na ekrany kin.

Podczas wydarzenia zostaną także ogłoszone konkursy dla wolontariuszy: Ośmiu Wspaniałych (dedykowany wolontariuszom ze szkół) oraz Wrocławskie Oblicza Wolontariatu (przeznaczony dla wolontariuszy z organizacji, instytucji, firm).

Program wydarzenia:
od g. 17.15 – rejestracja
od g. 17.15 – poczęstunek
g. 18.00 – powitanie gości i ogłoszenie konkursów dla wolontariuszy
g. 18.15 – seans filmowy „Na noże” (reż. Rian Johnson, 2019)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy, których dokonać może koordynator lub opiekun wolontariuszy. W wiadomości należy przekazać informację o ilości potrzebnych wejściówek oraz wskazać osobę, która w imieniu instytucji dokona ich odbioru (wejściówki należy odebrać w dniu wydarzenia od g. 17.15 w Kinie Nowe Horyzonty).

Organizatorzy proszą, by zadeklarowana liczba wejściówek stanowiła rzeczywistą liczbę osób uczestniczących w wydarzeniu.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 29.11.2019 r. pod adresem: centrum@wolontariat.wroclaw.pl
Ilość miejsc jest ograniczona, z tego względu obowiązuje kolejność zapisów.

Więcej szczegółów na stronie.

W razie pytań należy kontaktować się z Miejskim Centrum Wolontariatu:
tel. 71 77 24 990 oraz 71 77 24 991Powrót do Aktualności →