Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Wykorzystywanie orzeczeń sądowych przez organizacje pozarządowe – badanie Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych

Opublikowano w 20 maja 2014 przez admin

Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych prowadzi badanie na temat stopnia i sposobu wykorzystywania przez organizacje pozarządowe w swojej działalności orzeczeń sądowych (w sprawach cywilnych i karnych) oraz potrzeb i barier jakie napotykają w tym zakresie.

Badanie jest elementem projektu pt. System Analizy Orzeczeń Sądowych realizowanego przez konsorcjum, w którego skład wchodzą: Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego, Stowarzyszenie Sieć Obywatelska – Watchdog Polska, Akces Lab Spółdzielnia Socjalna i OFOP, a sfinansowanego ze środków Programu Innowacje Społeczne Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Głównym celem projektu jest zwiększenie dostępności wiedzy „ukrytej” w orzecznictwie sądowym poprzez udostępnienie jej za pośrednictwem jednolitego, otwartego, przyjaznego osobom niepełnosprawnym i niekomercyjnyego systemu z wbudowanymi narzędziami analitycznymi.

Ankieta: https://docs.google.com/a/sektor3.wroclaw.pl/forms/d/1XfQv85pKrk12d4cXBlAvCf6D0gmXGnjRo7H0kAeWwbQ/viewform?sid&c=0&w=1&tokenPowrót do Aktualności →