Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

„Z Widokiem na wybory europejskie 2014” – inauguracja kampanii informacyjnej przed wyborami do PE

Opublikowano w 10 września 2013 przez admin

Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu zaprasza do udziału w spotkaniu „Z Widokiem na wybory europejskie 2014” inaugurującym kampanię informacyjną przed przyszłorocznymi wyborami do Parlamentu Europejskiego.

Podczas spotkania przeznaczonego dla przedstawicieli mediów, organizacji pozarządowych oraz instytucji rządowych i samorządowych pragniemy przedstawić Państwu szczegóły kampanii i zachęcić do włączenia się w nią.

Spotkanie odbędzie się 16 września (poniedziałek) o godz. 9.00 w Domu Europy przy ulicy Widok 10 we Wrocławiu.

W czasie spotkania przekażemy informacje na temat planowanych materiałów informacyjnych,
w tym audiowizualnych, dostępnych dla mediów i organizacji, które zechcą włączyć się
w informowanie obywateli o wyborach europejskich. Odpowiemy także na ewentualne pytania o możliwości ubiegania się o granty Dyrekcji Generalnej PE ds. Komunikacji na rok 2014 na projekty zachęcające do świadomego udziału Polaków w wyborach europejskich i sprzyjające wyższej frekwencji (termin składania wniosków upływa 30 września!). Każdy z gości otrzyma komplet materiałów na nośniku elektronicznym.

Do otwarcia spotkania zostali zaproszeni posłowie Jacek Protasiewicz – wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz Lidia Geringer de Oedenberg – kwestor w Prezydium Parlamentu Europejskiego.

Proszę o potwierdzenie udziału w spotakniu do 13 września na adres email: epwrocław@ep.europa.eu lub telefonicznie 71 337 63 60.Powrót do Aktualności →