Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zapraszamy na 4. Kongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych!

Opublikowano w 29 maja 2020 przez Ula Bandurowska

Szanowni Państwo,

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 4. Kongresie Wrocławskich Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się w terminie 17.-20. czerwca 2020r. Tegoroczny temat przewodni to „Społeczeństwo obywatelskie wobec kryzysu w demokracji”. W załączeniu agenda wydarzenia.

Chcemy wspólnie spojrzeć na drogę, którą przemierzyliśmy i zastanowić się nad wyzwaniami, jakie stawia przed nami przyszłość, szczególnie w kontekście solidarności, dialogu i odpowiedzialnego obywatelstwa. 4.Kongres odbędzie się w wirtualnej przestrzeni online.

Do uczestnictwa zachęcamy przedstawicieli wrocławskich i działających w naszym mieście stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, ruchów miejskich, a także społeczników, osoby reprezentujące biznes i administrację publiczną oraz tych, którzy chcą poznać organizacje pozarządowe Wrocławia.

Rejestracja Państwa udziału odbywa się poprzez formularz na stronie www.wro-ngo.pl oraz aktywny link w załączonej agendzie.

Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonać w terminie do 14 czerwca.

Zachęcamy również do polubienia naszego wydarzenia na Facebooku – 4. Kongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych, w którym publikujemy na bieżąco wszelkie informacje i komunikaty związane z Kongresem.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

– Spotykamy się w tym roku wyjątkowo w wersji ONLINE.

– Udział w 4. Kongresie Wrocławskich NGO jest bezpłatny.

– Transmisje będziemy przekazywać prosto z Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych Czasoprzestrzeń w Zajezdni Dąbie pod linkiem: www.facebook.com/KongresWroclawskichOrganizacjiPozarzadowych

Do zobaczenia na 4. Kongresie Wrocławskich Organizacji Pozarządowych!

PROGRAM WYDARZENIA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

1500x500-KWOP4Powrót do Aktualności →