Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zapraszamy na klub fundraisera!

Opublikowano w 5 listopada 2014 przez admin

Klub fundraisera – Wrocław

18 listopad 2014 r., o godz. 17.00

ul. Legnicka 65 – Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 

18 listopada w Naszym klubie będziemy gościć Pana Ireneusza Tomczaka. Tematem przewodnim spotkanie będzie budowanie nowych jak i utrzymanie i poprawa dotychczasowych relacji.

Zrzut ekranu 2014-11-05 o 20.13.31Pan Ireneusz na co dzień pracuje w OVB od kilkunastu lat zajmuje się pracą z klientem oraz prowadzi szkolenia dla pracowników. Do tej pory on i jego zespół pozyskał do współpracy ponad 13.000 klientów jego zespół liczy ok 270 doradców (w tym kilkunastu menagerów).

Podczas spotkania Pan Ireneusz przedstawi swoje dotychczasowe doświadczenia pracy z klientami i zespołem oraz opowie jak budować długotrwałą relację z klientem.

 

wroclaw_kf_logo

KLUB FUNDRAISERA WROCŁAW – to regularne spotkania otwarte organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu, które powstało w roku 2006, aby polskie organizacje pozarządowe poznały i stosowały profesjonalne metody zbierania pieniędzy na cele charytatywne. Drogą do tego jest między innymi promocja zawodu fundraisera – specjalisty do spraw pozyskiwania funduszy. Spotkania Klubu Fundraisera odbywają się w kilku miastach Polski i są najlepszą okazją do uczenia się od ekspertów, którzy udowodnili swą skuteczność w dialogu z darczyńcami i zrealizowali ważne kampanie fundraisingowe.

Na spotkanie zapraszamy również wszystkich uczestników dotychczasowych Klubów Fundraisera we  Wrocławiu.

 

Odpowiedzi na wszelkie pytania udzieli:

Jakub Grabowski

j.grabowski@fundrasing.org.pl

GSM: 507188846Powrót do Aktualności →