Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ZAPRASZAMY serdecznie na ostatni już FINAŁ PODSUMOWUJĄCY projekt „PEŁNIA DOJRZAŁOŚCI – warsztaty taneczno – teatralne dla seniorów”

Opublikowano w 10 grudnia 2015 przez admin

…w duchu świętowania wspólnej pracy i radości dzielenia się wspomnieniami z czasu spędzonego razem…

Zabierz ze sobą znajomych, rodzinę. Bądźmy tam RAZEM!
W spotkaniu, ruchu, radości i przepływie 🙂

Kiedy :
W najbliższą sobotę 12 grudnia. Spotykamy się o 17.30 i bawimy się do wieczora!

Miejsce :
Młodzieżowy Dom Kultury Krzyki
Powstańców Śląskich 190, 53-139 Wrocław

W planie :
* Pokaz pracy Seniorów – Krótkie przedstawienia podsumowujące 8-miesięczną pracę Seniorów na podsumowanie projektu „Pełnia Dojrzałości”,
* Pokaz taneczny prowadzących
* oraz warsztat Open Space Dance, czyli wspólny taniec na zakończenie projektu, który poprowadzi Marta Grabowska i Ewa Świtoń.

Będziesz? Napisz do nas na sensuswroc@gmail.com.

…i do zatańczenia razem!!!

https://www.facebook.com/events/761399757338360/

***

O projekcie „Pełnia Dojrzałości” Fundacji Sensus:

Fundacja SENSUS – Ośrodek Twórczego Rozwoju zorganizowała w tym roku już III edycję wielomiesięcznego projektu taneczno-teatralnego dla osób w wieku dojrzałym, będącego ukoronowaniem działań cyklicznych podjętych w latach poprzednich.

Oprócz zajęć przeznaczonych dla grup warsztatowych, w ramach projektu odbyły się się również WYDARZENIA MIĘDZYPOKOLENIOWE, można było w nich uczestniczyć niezależnie od wieku.

Chcemy UMOŻLIWIAĆ SPOTKANIA PONAD PODZIAŁAMI POKOLENIOWYMI, dlatego do udziału w taneczno-teatralnych wydarzeniach otwartych zapraszamy zarówno osoby po 60 roku życia, jak i osoby młodsze, wszystkich tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas w przyjaznym gronie.

***

Zajęcia są realizowane w ramach projektu „PEŁNIA DOJRZAŁOŚCI – warsztaty taneczno – teatralne dla seniorów” współfinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 – 2020.”Powrót do Aktualności →