Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zaproszenie do udziału w grupie focusowej.

Opublikowano w 18 stycznia 2018 przez admin

Szanowni Państwo, Mili Nasi!

Fundacja Umbrella, prowadząca na co dzień Centrum Sektor 3, realizuje bardzo ciekawy międzynarodowy projekt unijny- STOPR: Stop Youth Radicalisation i wraz z dr Kamilą Kamińską z Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza Was do wzięcia udziału w fokusie nt. problemu radykalizowania się młodzieży i tego, jak możemy temu przeciwdziałać.

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny i unikatowy, mamy nadzieję, że znajdziecie godzinę, aby porozmawiać w gronie zaangażowanych w tego typu pracę ludzi. To też pewnie fajna okazja do sieciowania i uczenia się od siebie nawzajem.
Zajmiemy Wam godzinkę, proponujemy takie terminy i miejsca:
30 stycznia, wtorek
Ul. Dawida 1 Instytut Pedagogiki godzina 14:00

31 stycznia, środa
Ul Legnicka 65 Sektor 3 godzina 17:00
Zapisy prowadzimy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Fokus to metoda rozmowy kierowanej przez moderatora, która jest nagrywana i następnie poddawana analizie naukowej. Wyniki zawierają cytaty z anonimowych wypowiedzi po kodowaniu. Nasza rozmowa prowadzić będzie do opracowania rekomendacji i dalszych prac projektowych. Nawet jeśli Wasza młodzież nie przejawia zachowań radykalnych, warto wspólnie namyślić się nad tym, co robić jeśli zacznie się to dziać w Waszej grupie.
Językiem naszego fokusa jest angielski, z uwagi na jego międzynarodowy charakter, ale to nie jest kryterium udziału, jeśli macie doświadczenia w tym zakresie koniecznie przyjdźcie – pomożemy z tłumaczeniem.
Jeśli chcecie prześlemy Wam więcej info o projekcie.  Pytania wokół których będziemy koncentrować dyskusję wyślemy Wam po potwierdzeniu udziału w jednym z terminów.

Jeżeli macie dodatkowe pytania, prosimy o kontakt:
Kamila: kaminska.pedagogika@gmail.com
Beata: b.partyka@sektor3.wroclaw.pl

Serdeczności,
Beata Partyka i Kamila Kamińska

erasmuslogo

 

 

 

Ten projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.Powrót do Aktualności →