Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zaproszenie do udziału w warsztatach dla NGO: Swatka polsko-mołdawska 2015

Opublikowano w 15 kwietnia 2015 przez admin

Fundacja Edukacja dla Demokracji (Warszawa, Polska) i Centrum Informacyjne dla Władz Lokalnych w Mołdawii (Kiszyniów, Mołdawia) zapraszają do udziału w warsztatach dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z Polski i z Mołdawii, chcących nawiązać współpracę międzynarodową oraz wzmocnić swoje umiejętności pisania projektów międzynarodowych.

Warsztaty odbędą się w dniach 27-30 maja 2015 roku w Falentach pod Warszawą.

W ramach warsztatów będzie okazja do:

  • zaprezentowania organizacji, którą Państwo reprezentują,
  • znalezienia partnerskiej organizacji z Mołdawii,
  • dowiedzenia się więcej o możliwościach finansowania projektów realizowanych w partnerstwie z mołdawską organizacją,
  • podjęcia próby opracowania projektu wspólnie z przedstawicielem mołdawskiej organizacji.

Do udziału w „Swatce” zapraszamy przedstawicieli organizacji, które wcześniej nie uczestniczyły w tego typu warsztatach i które nie realizowały do tej pory dwustronnych projektów Polska – Mołdawia. W warsztatach udział weźmie 20 osób – przedstawiciele 10 polskich organizacji pozarządowych i 10 mołdawskich organizacji pozarządowych.

Język roboczy: rosyjski.

Fundacja refunduje koszty przejazdu uczestników, zapewnia nocleg oraz wyżywienie podczas warsztatów. Rozpoczęcie spotkania planowane jest w drugiej połowie dnia 27 maja 2015 r.

Liczba miejsc jest ograniczona – zainteresowani przedstawiciele organizacji pozarządowych powinni wypełnić ankietę (plik do pobrania) i odesłać ją na adres: mkwiatkowska@edudemo.org.pl (w temacie wiadomości proszę napisać: Zgłoszenie – SWATKA).

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 16 kwietnia 2015 r.

Wyniki naboru zostaną ogłoszone na stronie rita.edudemo.org.pl w terminie do 25 kwietnia 2015 r.

Wszelkich informacji związanych z wyżej opisanym szkoleniem udziela Martyna Kwiatkowska, kontakt: mkwiatkowska@edudemo.org.pl, tel. 609 375 989 (telefon czynny do 16 kwietnia w godz. 10.00-17.00).Powrót do Aktualności →