Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zaproszenie na Dzień Europy : Park Staromiejski i Debata międzypokoleniowa

Opublikowano w 5 maja 2016 przez admin

Szanowni Państwo,
Z okazji obchodów Dnia Europy w poniedziałek 9 maja, Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej zaprasza na dwa wydarzenia:

Miasteczko Europejskie w Parku Staromiejskim przy Teatrze Lalek, godz. 10:00 – 14:00, a w nim stoiska Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i partnerów, spotkania z kulturą krajów europejskich, liczne warsztaty (z fotografii otworkowej, upcyclingu, drobnych napraw rowerowych, jazda na rowerze-blenderze, znakowanie rowerów, nauka pierwszej pomocy i samoobrony, joga (od 9:30), animacje i atrakcje dla dzieci i dorosłych. Szczegóły na naszej stronie internetowej i Facebooku.

– Debatę międzypokoleniową „Jakie jest Twoje ID: Różnorodność – szansa czy zagrożenie?” połączoną z pokazem filmu, w godz. 16:00 – 19:00 w Barbarze: infopunkt/ kawiarnia/ kultura przy ul. Świdnickiej 8c. Debata jest adresowana do wszystkich generacji i dotyczyć będzie tematyki wspólnych wartości europejskich. Warsztat został stworzony przez Fundację Evans na podstawie filmu I am Europe Jefa oraz Margot Vingerhoedt i będzie punktem wyjścia do debaty na temat różnorodności. Więcej informacji w załączonym zaproszeniu. Prosimy o potwierdzenie udziału w debacie za pomocą formularza.

Serdecznie zapraszamy do wspólnych obchodów Dnia Europy!

http://ec.europa.eu/polska/index_pl.htm

http://ec.europa.eu/polska/forms/rejestracja_wro.htmPowrót do Aktualności →