Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zaproszenie na Wrocławską Konferencję Ekologiczną

Opublikowano w 20 kwietnia 2017 przez Ula Bandurowska

Szanowni Państwo,
po blisko trzech latach realizacji projektu „Mój zielony DOM”, możemy podać liczbę jego uczestników: oraz liczbę osób biorących udział w wykładach, ekopiknikach, konkursach, możemy też sprecyzować koszt adaptacji sal przyrodniczych w szkołach oraz zakup sprzętu dydaktycznego. Kto jednak i w jaki sposób oceni prawdziwą wartość tego projektu? Zmierzy ilość kilometrów przebytych podczas wycieczek, zważy postawę ekologiczną dzieci i młodzieży ukształtowaną w trakcie trwania projektu, oszacuje przybliżoną wartość uśmiechów, które pojawiły się na twarzach uczestników warsztatów.

Próbując odpowiedzieć na te i inne pytania, zapraszamy Państwa na Wrocławską Konferencję Ekologiczną pod hasłem: „Jak nowocześnie uczyć ekologii?”, będącą jednocześnie podsumowaniem realizacji projektu „Mój zielony DOM”. Będzie interesująco, nieco refleksyjnie i jak przystało na projekt edukacyjny – również szkoleniowo!

Szczegóły na stronie projektu: http://www.mojzielonydom.cku.wroc.pl/documents/Program_konferencji_koncowej_2017.pdf

Serdecznie zapraszamy.

Dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu Marian Miklewicz
Kierownik projektu „Mój zielony DOM” Joanna Handziak-Buczko

Zachęcamy również, by dowiedzieć się więcej o projekcie na: www.mojzielonydom.cku.wroc.pl oraz na: www.facebook.com/MojZielonyDOM

Projekt „Mój zielony DOM” realizowany jest w okresie 01.06.2014 - 30.04.2017 r. Współfinansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009 - 2014 oraz środków własnych Gminy Wrocław.

Realizatorem projektu jest Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu z ramienia Departamentu Edukacji Gminy Wrocław.Powrót do Aktualności →