Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zarejestruj się w darmowej bazie trenerów na portalu www.fajnie.org !

Opublikowano w 20 listopada 2013 przez admin

Posiadasz doświadczenie w pracy z ludźmi? Jesteś trenerem, autorem szkoleń, posiadasz umiejętności, które mogą zainteresować organizacje pozarządowe i pozwolić Ci na współpracę z nimi? Stwórz swój profil na portalu www.fajnie.org ! Portal jest narzędziem komunikacji pomiędzy dolnośląskimi organizacjami pozarządowymi, młodzieżą oraz osobami zainteresowanymi pracą w trzecim sektorze. Zarejestruj się już dziś na portalu w bazie trenerów!

Zakładka „Baza trenerów” przeznaczona jest dla osób chcących rozpocząć współpracę z organizacjami pozarządowymi pracującymi z młodzieżą. Umożliwia stworzenie profilu opisującego dotychczasowe doświadczenie, umiejętności i podejmowane działania. Pozwala szybko i skutecznie dotrzeć do organizacji pracujących z młodzieżą na terenie całego Dolnego Śląska!

Portal www.fajnie.org powstał jako narzędzie mające służyć rozwojowi polityki młodzieżowej na Dolnym Śląsku.

Jest to zadanie odpowiadające na potrzebę wzmocnienia działań skierowanych do młodzieży i organizacji pozarządowych pracujących z młodzieżą na terenie Dolnego Śląska. Realizatorem tego przedsięwzięcia jest Dolnośląska Rada ds. Młodzieży, współfinansuje go Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Zapraszamy na www.fajnie.org !Powrót do Aktualności →

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz