Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zostań specjalistą do spraw HR lub PR – z miłości do rozwoju…

Opublikowano w 9 stycznia 2014 przez admin

Rozwój to Twoja pasja? Chcesz dowiedzieć się, jak pisać dobrego bloga, korzystać z Photoshopa czy organizować eventy? A może ciekawią Cię zagadnienia związane z HR, rekrutacją i development center? Specjalistyczne szkolenie w tematyce HR lub PR możesz zacząć już w styczniu.

6 stycznia rozpoczęła się rekrutacja do Szkoły PRowców i Szkoły HRowców – Szkół Rozwoju organizowanych przez Stowarzyszenie Centrum Edukacji Cel we Wrocławiu.

Inicjatywa skierowana jest do osób aktywnie działających w III sektorze, które są otwarte na nowe wyzwania i chcą rozwinąć swoje organizacje. Głównym celem projektu jest profesjonalizacja działań instytucji pozarządowych poprzez transfer wiedzy i umiejętności z biznesu do III sektora. W tym roku startujemy już po raz 10, uruchamiając Szkołę Coachów, Szkołę Zarządzania Projektami, Szkołę Trenerów oraz Szkołę HRowców i PRowców.

W trakcie prawie czterech miesięcy szkoleń, prowadzonych przez profesjonalnych trenerów z branży, uczestnicy nie tylko zdobędą wiedzę z wybranego obszaru, ale też odbędą obowiązkową praktykę, dzięki której absolwent projektu będzie mógł od razu wdrożyć odpowiednie rozwiązania w swojej organizacji.

W Szkole HRowców uczestnicy samodzielnie przeprowadzą m.in rozmowy kwalifikacyjne i development center, zaś uczestnicy Szkoły PRowców zorganizują event promocyjny oraz opracują całą kampanię PRową dla projektu społecznego.

Wszelkie informacje na temat szczegółów projektu i rekrutacji znajdą Państwo na stronie www.cel.apulengo.pl/projekty/szkoly-rozwoju

Zapraszamy do aplikowania!Powrót do Aktualności →