Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zostań testerem aplikacji, która łączy i wspiera ludzi!

Opublikowano w 31 maja 2022 przez admin

Serdecznie zapraszamy do współpracy w testowaniu Dobrego Wsparcia – wyjątkowego systemu łączącego najnowsze technologie bazując na relacjach międzyludzkich. Jeśli działasz w organizacji, która:
współpracuje z wolontariuszami
zarządza działaniami w regionie
zdalnie koordynuje pracą w terenie
chce wziąć udział w wyjątkowym projekcie społecznym nie może zabraknąć Cię na spotkaniu!

Dobre Wsparcie to kompleksowy system do zarządzania usługami społecznymi. Został zaprojektowany z myślą o usługach opiekuńczych, jako odpowiedź na szybko postępujący problem starzejącego się społeczeństwa.
Narzędzie dedykowane jest dla wszystkich organizacji zrzeszających i współpracujących z wolontariuszami w terenie, np. kluby seniora, schroniska dla zwierząt, centra zarządzania kryzysowego.
System sprawdził się w zarządzaniu wolontariuszami podczas pandemii Covid – 19, a w momencie zaatakowania Ukrainy przez Rosję błyskawicznie dostosowaliśmy system do aktualnej sytuacji. Jest to narzędzie, które doskonale sprawdzi się w zarządzaniu organizacji, jak np. Centrum Wolontariatu.
Przy użyciu najnowocześniejszych technologii pomaga odbudować zatarte w dzisiejszym świecie relacje międzyludzkie. Za innowacyjne i ponadczasowe podejście projekt Dobre Wsparcie został laureatem prestiżowej nagrody RegioSTARS 2019 przyznawanej co roku przez Komisję Europejską.

Od organizacji wyłonionych przez nas do testowania, oczekujemy korzystania z naszego systemu przez okres 3 miesięcy, a następnie informacji zwrotnej, np.: co możemy usprawnić/dodać/jakiej terminologii użyć.

Czas na wysyłanie zgłoszeń macie do 10.06.2022

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: ir@ndsfund.orgPowrót do Aktualności →