Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Zostań Wolontariuszem Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016!

Opublikowano w 18 maja 2016 przez admin

Zostań Wolontariuszem Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016! Zapraszamy Was do zespołu realizatorów projektu ESK – kreujmy razem najważniejszą przestrzeń dla kultury w Polsce. Przed Wami niepowtarzalna okazja na aktywne uczestnictwo w projekcie i spojrzenie na jego organizację „od kulis”.

Tworzymy szeroką sferę dla obywatelskiej i społecznej aktywności, oferujemy możliwość rozwoju, kontakt z międzynarodowym środowiskiem, szereg ciekawych zadań oraz mnóstwo niezapomnianych wrażeń.
Pragniemy budować Europejską Stolicę Kultury we Wrocławiu razem z Wami!

Już w czerwcu niezwykła okazja, aby aktywnie uczestniczyć w tym kulturalnym święcie we Wrocławiu!

11 czerwca nad Odrą, w parkach i na placach Wrocławia, przez cały dzień będziecie mogli wziąć udział we Flow – niezwykłym muzyczno-taneczno-teatralnym plenerowym performansie, wyreżyserowany przez Chrisa Baldwina z udziałem setek artystów, którzy przyjadą do Wrocławia z całego świata.

Rekrutacja Wolontariuszy potrwa do 31 maja. Możecie dołączyć do nas o każdej porze dnia i nocy. Zarejestrujcie się na www.wolontariat.wroclaw2016.pl i wypełnijcie formularz, a w razie pytań piszcie na adres wolontariat@wroclaw2016.p

Zapraszamy!

wolontariat_ESK2016Powrót do Aktualności →